Ana Sayfa Kadirli Haberleri 10 Kasım 2018

OSMAN KARA “VAKİT KADİRLİ VAKTİDİR”

Ak Parti Belediye Başkanı Aday Adayı Osman KARA, düzenlediği toplantı ile aday adaylığını resmen açıkladı.

Ak Parti İlçe Başkanlığında düzenlenen toplantıya İlçe Başkanı İsmail Oruç, Gençlik Kolları Başkanı Levent Çolakça, Kadın Kolları Başkanı Leyla Tekerek, İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Aday Adayları ile kalabalık bir partili topluluğu katıldı.

İlçe Başkanı İsmail Oruç yaptığı konuşmada “her zamankinden daha fazla birlik beraberlik içerisinde olmamız gereken bir süreçten geçiyoruz” diyerek “Bizler daha çok çalışacağız ve Belediyeyi birlik beraberlik ile alacağız. Genel merkezimiz kimi aday gösterirse onun yanında olacağız, onunla birlikte yürüyeceğiz ve başaracağız” diyerek, aday adayı arkadaşlarıma başarılar diliyorum dedi.

Alkışlar eşliğinde mikrofona gelen Ak Parti Kadirli Belediye Başkanı Aday Adayı Osman KARA, yaptığı konuşmada şunları kaydetti; Uzun zamandır Kadirli için neler yaparız düşüncesi ile köyler de dahil kadirliyi sokak sokak mahalle mahalle dolaştık. Vatandaşın ne istediğini kadirliye ne gibi hizmetler yapabileceğimizi yerinde tespit ettim. Bu kararı alırken de kanaat önderlerimizle ve siyasi büyüklerimizle istişare ettim ve aday adayı olmaya karar verdim.

Güzel İlçemiz Kadirli hızla büyüyor ve hızla nüfusu artıyor. Ama maalesef Belediyecilik anlamında pek çok hizmet eksik kalıyor bu büyümeye bu değişime ayak uydurulamıyor. Hiçbir şey yapılmıyor demiyorum –yapanlardan Allah razı olsun- ama eksik kalınıyor. İşte bu kardeşiniz; Allahın izni, genel merkezimizin takdiriyle aday olursa bu hasreti vuslata çevirmek için, büyük bir eksikliği gidermek için Aday olmuştur.

Tebrikleri kabul eden Kara, “toplantının yapılmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

 

Yorumlar