Ünlü model Barbara Palvin nasıl keşfedildi?

Ünlü model Barbara Palvin nasıl keşfedildi?Barbara Palvin’i dünyanın en ünlü modellerinden biri olarak tanıyoruz. Küçücük bir çocukken bile öylesine dikkat çekici bir güzelliği vardı ki keşfedilmesi sıradan bir günün sıradan bir anında gerçekleşti.

Ünlü model Barbara Palvin nasıl keşfedildi?1. Barbara Palvin Macaristan’nın başkenti olan Budapeşte’de 1993’te dünyaya geldi 13 yaşına kadar ailesiyle birlikte Budapeşte’de yaşayan Barbara Palvin’in kariyeri de burada başladı. Kariyeri başlayana kadar olan süreçte en sevdiği şeyler olan futbol oynamak ve şarkı söylemek onun günlük aktiviteleri arasında yer alıyordu.

Ünlü model Barbara Palvin nasıl keşfedildi?2. 13 yaşındayken annesiyle birlikte Budapeşte sokaklarında yürürken keşfedildi Sıradan bir günde annesiyle beraber Budapeşte sokaklarında gezerken keşfedilen Barbara Palvin ülkesinde modellik yapmaya başladı. İlk fotoğraf çekimini ise ükesinin bir magazin dergisi olan Spur Magazine ile gerçekleştirdi. Ülkesinde modellik yaparken bir yandan da futbol oynama ve şarkı söyleme hobilerini sürdürdü.

Ünlü model Barbara Palvin nasıl keşfedildi?3. Macar güzeli Barbara Palvin Budapeşte’de bulunan Szinyei Merse Pal Lisesi’nde eğitim gördü ve 13 yaşında keşfedildikten sonra eğitim hayatına daha fazla devam edemedi

Ünlü model Barbara Palvin nasıl keşfedildi?4. Keşfedildikten kısa bir süre sonra ailesiyle Asya’ya taşındı. Ailesiyle beraber Asya’ya taşınmasının sebebi kariyerine orada devam edecek olması oldu.

Ünlü model Barbara Palvin nasıl keşfedildi?5. İlk defile tecrübesini 2010 yılında Milan Moda Haftası’nda yaşadı Milan Moda Haftası’nda Prada ile podyuma çıktı. Bu dönemde Louis Vuitton, Miu Miu, Nina Ricci, Emanuel Ungaro gibi birçok markayla da çalıştı. 2011 yılında ise dünyanın en büyük markalarından biri olan Chanel’in sonbahar öncesinde düzenlediği bir defilenin açılışında bulundu.

Ünlü model Barbara Palvin nasıl keşfedildi?6. Dünya çapında ünlü olması ise 2012’de Victoria’s Secret Fashion Show’da yer almasıyla gerçekleşti Victoria’s Secret Fashion Show’da takvim kızı olarak yer almasıyla beraber ünü tüm dünyaya yayıldı ve bir yıl sonrasında Victoria’s Secret’ın Swim Kataloğunda yer aldı.

Ünlü model Barbara Palvin nasıl keşfedildi?7. L’Oreal Paris markasının güzellik elçisi seçildi

Ünlü model Barbara Palvin nasıl keşfedildi?8. Dünya çapında en çok okunan L’Officie France, Rabat Spain, Vogue Girl Korea, Glamour Hungary gibi çok sayıda magazin dergisinin kapağında yer aldı

Yorumlar

İlginizi çekebilir

İlle de dostluk olsun

İlle de dostluk olsun

%d blogcu bunu beğendi: