Ana Sayfa Foto Galeri 23.11.2019

Çıplak pozları ortaya çıktı!

Hükümet için görev yapan gizli servis çalışanının hayatı, bir yarışma için gönderdiği çıplak pozların ortaya çıkmasının ardından tepetaklak oldu.

Çıplak pozları ortaya çıktı!

27 yaşındaki Anna Anufrieva, Rusya’nın Tümen kentinde yaşayor ve “gizli” olarak nitelendirilen bir işte, hükümet için çalışıyordu. Arkadaşlarının ikna ettiği Anna, çıplak fotoğraflarını ünlü erkek dergisi Playboy’un Rusya edisyonuna göndererek bir yarışmaya katıldı.

Playboy ekibi, Anna Anufrieva’nın fotoğraflarını beğendi ve genç kadın yarışmada derece almayı başardı. Durum böyle olunca Anna’nın çıplak pozları ortaya çıkmış oldu.

Rus hükümeti, çıplak pozları dergi sayfalarını süsleyen Anna’yı işten çıkardı. Skandal patlak verince, yeni bir iş de bulamadı. Kredisini ödeyemeyen kadın evinden oldu.

“Beni tüm ülke karşısında utandırdın, kimsenin yüzüne bakamaz oldum” diyen babasının da kendisiyle konuşmadığını söyleyen Anna, kimseden para isteyemediğini ve evini satmak zorunda olduğunu ve evsiz kaldığını açıkladı.

 

Büyük stres yaşayan ve bir deri bir kemik kalan Anna Anufrieva, yine de verdiği pozlardan pişman olmadığını söylüyor.

 

“Yaşayacak bir yerim yok. Dairem yok. Sevgilim yok. İşim yok.” diyen Anna hiçbir suç işlemediğini, buna rağmen hayatının bir anda tepetaklak olduğunu anlattı.

Yorumlar